Kredyty firmowe

Finasowanie rozwoju własnej firmy to sztuka kompromisu między korzystnym oprocentowaniem, a optymalizacją podatkową. Jako Twój doradca  kładę duży nacisk na analizę finansową, która pozwali poznać specyfikację Twojej branży i jej strukturę finansową. Dzięki analizie i wieloletniemu doświadczeniu pomogę  Ci wybrać dopasowaną formę kredytu firmowego.

Kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny dla firm przyznawany jest w formie kredytu ratalnego na finansowanie działalności gospodarczej. Może służyć m.in. zwiększeniu środków Kredytobiorcy na finansowanie majątku obrotowego, zakup lub modernizację sprzętu czy zakup, budowę, rozbudowę i modernizację obiektów.

Kredyt inwestycyjny

Kredyt inwestycyjny przeznaczony jest na finansowanie nakładów związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą, których celem jest stworzenie nowego lub powiększenie wartości istniejącego majątku trwałego firmy. 

Leasing

Leasing to oferta finansowania pojazdów oraz maszyn i urządzeń skierowana do przedsiębiorców, tj. zarówno Klientów korporacyjnych i instytucjonalnych, sektora małych i średnich przedsiębiorstw i mikroprzedsiębiorstw. 

Faktoring

Faktoring to sposób zapewnienia przedsiębiorstwu dodatkowych obrotowych środków pieniężnych. W szczególności przeznaczony jest dla firm, które oferują swoim Klientom tzw. kredyt kupiecki (odroczone terminy płatności).